Crazy Loop - Dan Balan Forum

Polskie Forum Crazy Loop'a i Dana Balana

#76 2009-04-10 19:36:01

 Azja

Administrator http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_5.png

status 11446011
11446011
Zarejestrowany: 2008-11-04
Posty: 4014
Wiek:: 15

Re: K&K superstory

doczekalismy sie
dzieki Karolino
super


http://i38.tinypic.com/108dyl4.jpg
"Czy można podarować większy dar niż miłość? Bo przecież wszystko co dajesz wraca do ciebie podwójnie. Miłość też."

Offline

 

#77 2009-04-10 19:38:50

Spunky Girl

Dan Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 234

Re: K&K superstory

-Tak mi przykro, że cię w to wciągnęli - powiedział Javier
-Błagam, powiedz mi o co w tym wszystkim chodzi!
-Kiedy byłem mały, moi rodzice sprzedali mnie tym za**ańcom...oni kazali mi kraść, brać udział w jakichś nielegalnych akcjach, ale kiedy stałem się pełnoletni wyniosłem się daleko od nich...jednak szukali mnie, żeby dokończyć tamte interesy...naprawdę, nie chce żebyś cierpiała - znów kolejna łza spłynęła mu po policzku
Porywacze dość długo nie przychodzili, toteż Gosia nawet nie zauważyła kiedy zasnęła...
________
KB już chciała zażyć porządną porcję tabletek, kiedy Karolina usiadła obok niej. Spojrzała KB prosto w oczy i powiedziała;
-Jak chcesz to je zjedz, ale nie wiem czy cokolwiek byłoby tego warte
-Jest! a ja już nie wiem co mam robić... Ars stwierdził, że zwyczajnie się nim "bawiłam"! Nawet nie dał mi się wytłumaczyć...
-Karolina, tu nie ma miejsca na żadne "ale". Sama musisz zdecydować z kim chcesz być. Szkoda, by taka szansa Ci przepadła - "jak mnie" dodała sobie w myślach - więc walcz o to co Ci się należy! A ja bym na twoim miejscu tego nie robiła-po czym wyrwała jej pudełko tabletek i spłukała wszystkie w zlewie. KB wkurzona powiedziała;
-Skąd możesz wiedzieć, co byś zrobiła na moim miejscu! Nie znasz takiego bólu!
-Nawet nie wiesz, jak się mylisz - dodała chłodno po czym poszła do sypialni 
_______
Karolina kończyła pisać "You always will be in my heart D..."
_______
Ars rozmawiał z Maxem.
-Już niedługo wyjdziesz stąd i wrócisz do Rumunii...tam albo nagracie nową płytę, albo dokończycie koncerty
-Mhm...
-Radu jest teraz szczęśliwy...w końcu będzie miał drugie dziecko...ty też masz powodzenie...
"buhaha"- pomyślał Ars
-Ale co z Danem? W sumie Radu mi dziś mówił, że Dan nieźle się bawi w tej Rumunii...żeby tylko nie przegiął

Offline

 

#78 2009-04-10 19:41:50

 Karolin@ Balan

Madness Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-19
Posty: 394
Wiek:: 20
Ulubiona piosenka Dana:: Justify sex :)

Re: K&K superstory

Dan wyszedł na taras, by w samotności, rozsmakować się blaskiem księżyca. Powoli sączył wino z kieliszka, nagle upuścił go a sam osunął się na ziemię.
Karetka, wezwana przez sąsiadkę Dana, szybko podjechała pod jego dom i zapakowali go na nosze.
- Oddycha - powiedziała lekarka po sprawdzeniu pulsu.
Dan otworzył na chwilę oczy, po czym z powrotem je zamknął. Obudził się dość wcześnie, bo promienie słońca wpadające przez szpitalne okno były ostre i raziły go w oczy. Chciał wstać, ale nie miał siły, był zbyt mocno skacowany.
- Dzień dobry - powiedziała wesoło pielęgniarka wchodząc do pokoju.
- Gdzie ja jestem?
- Na detoksie - powiedziała po czym sprawdziła kroplówkę.
Dan spojrzał na nią.
- To normalne po nieprzerwanej tygodniowej liba.. - powiedziała, ale zamilkła bo do sali wszedł lekarz i zadał szereg różnych pytań Danowi.
- Miał pan szczęście... i 5 promili alkoholu - powiedział doktor.
- Jak długo tutaj zostanę?
- Proszę pana, pana organizm jest zniszczony nagłym przypływem alkoholu...
Dan został sam. Drżącą ręką wziął telefon i wykręcił numer siostry.
----------
Gośka obudziła się w jakieś ciężarówce. Obok niej leżała Dagmara i związany Javier.
- Gdzie nas wiozą?
- Nie wiem...
Nagle usłyszeli głos tych dwóch oprychów.
- Popływają sobie z rybkami - powiedział jeden i zaśmiał się szyderczo.
----------
KB wzięła kurtkę i poszła na długi spacer. Usiadła na ławce w parku i rozkoszowała się blaskiem księżyca, po chwili w oddali na moście zobaczyła jakąś postać, siedziała na barierce.
- Jakiś samobójca... - pomyślała i zerwała się z ławki...
----------
Karolina wzięła gitarę i zaczęła delikatnie głaskać struny palcami. Rozsmakowywała się w tym dotyku. Pociągnęła lekko za strunę i usłyszała dźwięk. Wzięła do ręki kartkę i położyła ją koło siebie. Zaczęła grać i śpiewać...
_________________


"I'm not a stranger  No I am yours
With crippled anger And tears that still drip sore
A fragile flame aged Is misery
And when our hearts meet I know you see"/ "Cut" Plumb

Offline

 

#79 2009-04-13 19:54:17

Spunky Girl

Dan Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 234

Re: K&K superstory

Podeszła i nie mogąc uwierzyć własnym oczom...zobaczyła Jolkę Rutowicz! Nienawidziła babska, ale zdziwiła ją, jej obecność tutaj;
-Eee można wiedzieć co ty tu robisz?
-Odejdz dz**ko! wy wszystkie jesteście takie same! Wpierw udajecie wielkie przyjaciółki a potem odbijacie nam chłopaków!
-Zamknij się! Jakie "wy" i "my"? kto Ci kogoś odbił?
-Doda jest z moim facetem - powiedziała rozpaczliwie i w tym momencie KB zobaczyła jej szpetny, chudy, wytapetowany ryj
-Jezu... patrzeć na Ciebie nie umiem - powiedziała z odrazą
-Ale skoro mnie zdradza, na pewno chce wzbudzić we mnie zazdrość! - powiedziała jakby ją oświeciło. (Z dużym naciskiem na słowo "jakby")
-Jak durnym trzeba być, żeby tak rozumować? Zastanów się wpierw nad sobą! tak na przyszłość; jeżeli chcesz się zabić, to skacząc z metrowej wysokości raczej ci to  nie wyjdzie...- po czym pokazała palcem w dół, na uliczkę poniżej
-Cicho!
KB odeszła z wyraźnie poprawionym humorem
_______
Rano Karolina zadzwoniła do zaprzyjaźnionego studia i poinformowała, że chce nagrać płytę. Umówiła się na rozmowę ze swoim menagerem po południu.
_______
-Sanda?
-Dan! Już jesteś w Rumunii?
-Tak w szpitalu...
-Co się stało?!
-Przesadziłem z...alkoholem. Proszę przyjedź tu, muszę pogadać z kimś, kto mnie rozumie.
-Ok jasne, zaraz będe
_______
Max wbiegł do pokoju Arsa o najwcześniejszej porze odwiedzin. Twierdził, że musi mu coś ważnego powiedzieć.
-Co się stało? Jak gadaliśmy przez telefon, byłeś przerażony
Max westchnął;
-Dan się zapił i leży w szpitalu
-DAN?!
-Tak! Kiedy cię wypiszą polecimy do Rumunii i koniecznie wybijemy mu tą laskę z głowy. Bo inaczej przez niego zawalimy wszystko...
-Racja.
-----------
-Co oni chcą z nami zrobić? - spytała Dagmara
-Nie mam pojęcia...raczej nas nie utopią to tylko żebyśmy się przestraszyli.
-To co zrobią?
-Oni uznają męczeńską śmierć
-Ja tak się boję! - płakała Gosia
-Jeżeli ktoś ma bardziej cierpieć to zrobię wszystko żebyś ty jak najmniej...

Offline

 

#80 2009-04-13 20:04:34

 Karolin@ Balan

Madness Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-19
Posty: 394
Wiek:: 20
Ulubiona piosenka Dana:: Justify sex :)

Re: K&K superstory

Rano KB pojechała do szpitala. Arsenie spał... Miał rozczochrane włosy i był blady jak kartka papieru. KB usiadła na krześle. Nagle ktoś położył jej rękę na ramieniu. Podskoczyła ze strachu.
- Co ty tutaj robisz? - zapytał ostro Max.
- Ja? Przyszłam go zobaczyć.
- Proszę cię, wyjdź stąd zanim Ars się obudzi... Oboje wiemy, że twoja obecność nie jest tutaj wskazana...
- Muszę z nim porozmawiać! Rozumiesz to? Muszę! - KB krzyczała na Maxa i biła pięścią bo jego torsie, co obudziło Arseniego, a jakaś pielęgniarka wparowała do sali.
- Co pani robi? To szpital! Proszę swoje sprawy załatwiać cicho!
Pielęgniarka wyszła, Max zaraz za nią.
- Arsenie.. - zaczęła KB - Brakuje mi ciebie...
----------
Karolina ubrała się i czekała na Stefana, z którym była umówiona.
- Hey kwiatuszku - powiedział Stefek, gdy Karola wsiadła do jego samochodu.
- Proszę cię nie mów tak do mnie - powiedziała.
Odjechali na rozmowę z managerem wytwórni.
----------
Sanda weszła do sali Dana. Była mocno podenerwowana.
- Co ci odbiło?
- Proszę cię, nie praw  mi kazań - powiedział Dan.
- Wytłumacz tylko, dlaczego chlejesz bez opamiętania, płacisz mandaty i trafiasz na detoks do szpitala?
- Nie mówiłaś matce? - zapytał ignorując jej uwagi.
- Nie... ale nie powinnam tego przed nią ukrywać... Marita jest w ciąży, mama przeczytała niedawny wywiad z Roxi.
- Co dokładnie?
- Roxi była u niej w zeszłym tygodniu... Wyjaśnij tą sprawę z dzieckiem... - powiedziała Sanda patrząc na brata z czułością.
Rozmawiali dosyć długo. Kilka minut po wyjściu Sandy, Dan odwiedził Radu.
----------
Nagle ciężarówka stanęła, a drzwi się otworzyły.
- Wysiadka! - krzyknął Rodriguez.
Gośka wstała słabo razem z Dagmarą i wysiadły z samochodu. Znajdowali się nad jeziorem. Rodriguez rozwiązał nogi Javierowi i wyprowadził go z samochodu. Zaprowadzili ich kilkanaście metrów w głąb lasu i rzucili łopatę w stronę Javiera.
- Żulu, kop grób dla siebie i tych dwóch dziwek!
Gośka wybuchnęła płaczem.  Dagmara przytuliła ją mocno, choć sama uroniła kilka łez.
- Mała przestań ryczeć bo cię zabiję! - powiedział drugi mafiozo.
Dziewczyny stały przytulone, a Javier ze łzami kopał dziurę, był pewien, że ostatni raz widzi swoją ukochaną. Rodriguez podszedł do Dagmary i przejechał ręką po jej włosach.
- Ta mi się podoba - powiedział i zaczął ją bestialsko obmacywać...


"I'm not a stranger  No I am yours
With crippled anger And tears that still drip sore
A fragile flame aged Is misery
And when our hearts meet I know you see"/ "Cut" Plumb

Offline

 

#81 2009-04-14 20:18:44

Spunky Girl

Dan Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 234

Re: K&K superstory

-Mnie też! Ale naprawdę nie wiedziałem co mam wtedy zrobić
-Wrócimy do siebie i wszytko się ułoży, jak dawniej - powiedziała KB
________
-Dan, wieczorem przyjdzie do Ciebie policja wziąźć zeznania w sprawie Roxi.
-Powiem im o wszystkim, mam dowody. Więc niczym się nie martwię. A ona pójdzie siedzieć nie tylko za publiczne kłamstwo, ale szantaż i usiłowanie zabójstwa
-To ona w Arsa strzelała? 
-Takk, myślała, ze to ja. Zresztą wszytko jest nagrane, w Polsce już się tym zajmują
-I groziła ci?
-Mnie tez, ale wysyłała pogróżki do...Karoliny. A właśnie, nie wiesz co z nią? Jak się czuje, czy wszystko u niej w porządku?
-Eee Dan miałem ci cos powiedzieć, tylko no...ten właśnie zapomniałem... co...czekaj...
Dan patrzył na niego jak na wariata.
-Radu aż taki skacowany nie jestem, już trochę czasu minęło, powiedz dlaczego unikasz rozmowy, kiedy pytam cię o...
-Już wiem przypomniałem sobie! Ana powiedziała że to prawdopodobnie chłopak będzie! Ja już muszę lecieć do...właśnie do Any, cześć!
Dan westchnął i wyciągnął z kieszeni zdjęcie Karoliny z wycięte z jakiejś gazety.
"Ahh...co też Max nie wymyśli" - pomyślał.
________
-Zostaw ją!
W tym momencie ktoś kopnął tego obleśniaka i zaczął tłuc się z tym drugim, który po chwili również leżał na ziemi.

Offline

 

#82 2009-04-24 19:39:57

 CrazyAboutDan

Addicted to Dan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_4.png

2381949
Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 1477
Wiek:: 15 lat
Ulubiona piosenka Dana:: Justify Sex

Re: K&K superstory

ooooo nareszcie jest co czytać hie hie

Offline

 

#83 2009-04-26 17:55:17

 Karolin@ Balan

Madness Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-19
Posty: 394
Wiek:: 20
Ulubiona piosenka Dana:: Justify sex :)

Re: K&K superstory

Next part

Jakaś osoba objęła Dagmarę. Wszystko działo się tak szybko i dopiero gdy bandyci uciekali furgonetką, zrozumiała co się stało.
- Co ty tutaj robisz? - zapytała w osłupieniu, wiedziała, że za chwile zacznie panikować.
- Szukałem cię w Buenos Aires, w Warszawie, wszędzie... Jakaś sąsiadka mi powiedziała, że jakieś typy cię szukały...
Dagmara przytuliła się mocno do swojego faceta i zamknęła oczy. Chciała by ta chwila trwała wiecznie.
- Eee... może lepiej wynośmy się stąd zanim tutaj wrócą - powiedziała Gośka.
Javier wylądował w szpitalu - miał złamaną rękę. Gośka całymi dniami przebywała razem z nim. Niestety nie mógł w Polsce długo przebywać, ponieważ wiza, którą dostał miała termin jednego miesiąca.
----------
Dan złożył zeznania w sprawie Roxi, a ze szpitala odebrała go jego przyjaciółka. Przez całą drogę do domu milczał. Nie wiedział co mówić patrzył w okno. Po powrocie usiadł do komputera i włączył pierwszą lepszą stronę. W dziale rozrywka pisało o romansie młodej fotomodelki i Adriana z Akcentu. Coś mówiło Danowi by otworzyć link, choć nigdy nie czytał plotek o gwiazdach, bo wiedział, że większośc to wyssane z palca bzdury. Po chwile namysłu najechał kursorem na link i zamarł. Okazało się, że wspomnianą fotomodelką jest Karolina!
----------
KB obudził dzwonek do drzwi. Wstała z łóżka i ubrała szlafrok. Za drzwiami stał Adrien.
- Cześć - powiedział i próbował ją pocałować.
- Dzień dobry, coś się stało?- powiedziała i odsunęła się od drzwi. Adrien wszedł do środka.
- Co tak oficjalnie? - zapytał.
- Adrien... ostatnio zdałam sobie sprawę z tego, że kocham kogoś innego... Będąc z tobą i okłamując cię była bym po prostu nie w porządku wobec ciebie - powiedziała.
Adrien patrzył na nią i milczał.
----------
Karolina niestety nie zatrudniła nowego managera i musiała znosić Stefana, który stawał się coraz bardziej frustrujący.
- Co to jest do cholery? - zapytała pokazując mu najnowsze wydania szmatławca dla młodzieży.
- Reklama...
- Reklama? Chyba anty reklama... Piszą, że ukradłam faceta jakieś dziewczynie! A po za tym, dzisiaj dostałam wyciąg z konta.. Brakuje 300 tysięcy...


"I'm not a stranger  No I am yours
With crippled anger And tears that still drip sore
A fragile flame aged Is misery
And when our hearts meet I know you see"/ "Cut" Plumb

Offline

 

#84 2009-04-27 16:12:27

 CrazyAboutDan

Addicted to Dan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_4.png

2381949
Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 1477
Wiek:: 15 lat
Ulubiona piosenka Dana:: Justify Sex

Re: K&K superstory

ale super że jest znowu co czytać takie cos to wciąga i chyba jeszcze raz od począdku przeczytam

Offline

 

#85 2011-02-04 17:43:21

 DoMka1246

Dan Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

pisz na PW to podam
Skąd: A nieważne
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 289
Wiek:: 12

Re: K&K superstory

Bardzo wciągające.Super.Z nudów przeczytałam to kilka razy.


I got you online
I got you on time
I'll keep you all mine
Until the sun will rise

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora