Crazy Loop - Dan Balan Forum

Polskie Forum Crazy Loop'a i Dana Balana

#1 2008-11-15 19:26:58

 Karolin@ Balan

Madness Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-19
Posty: 394
Wiek:: 20
Ulubiona piosenka Dana:: Justify sex :)

K&K superstory

Razem z Karolajną postanowiłyśmy, że przeniesiemy tutaj opowiadanie z forum o O-Zone. Jest to Dzieło Wspólne z tamtego forum, choć od dłuższego czasu pisałyśmy tam tylko we dwójkę. Tak więc zapraszamy na kolejne części naszego story pokręconego story.



Kilka słów wstępu by przybliżyć Wam niżej opisane akcje: opowiadanie zaczyna się od sierpnia 2011 roku, reaktywacji O-Zone i ich koncertu w Warszawie.

P.S. Zażalenia można składać drogą e-mailową

Ostatnio edytowany przez Karolin@ Balan (2008-11-15 21:09:23)


"I'm not a stranger  No I am yours
With crippled anger And tears that still drip sore
A fragile flame aged Is misery
And when our hearts meet I know you see"/ "Cut" Plumb

Offline

 

#2 2008-11-15 19:29:11

 Karolin@ Balan

Madness Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-19
Posty: 394
Wiek:: 20
Ulubiona piosenka Dana:: Justify sex :)

Re: K&K superstory

- Cham! Puść mnie kutwo - darła się Dagmara do jakiegoś ochroniarza.
- Niech się pani uspokoi bo zadzwonię po policję - powiedział spokojnie ten facet.
W końcu rozkuli dziewczyny. A przed wejściem ustawiała się już spora grupka fanów czyhających na autograf. Wśród nich była Arsinka i parę innych znanych Danulce osób. Chłopcy rozdali autografy, Dagmara, która bardzo brutalnie się zachowywała wyrwała Danowi niechcąco kilka włosów. Po zmaganiach z polskimi fanami chłopcy wrócili do hotelu. Następnego dnia pod hotelem czekało kilka dziewcząt w nadziei, że zobaczą Dana, Arsa i Radu, którzy tego dnia mieli udzielić kilka wywiadów m.in. w 4Fun TV i dla 2 gazet. Dagmara znowu dostała histerii tak jak poprzedniego dnia na koncercie i rzuciła się w kierunku Dana, jacyś ochroniarze, postanowili ją troszkę opanować, ale zostali skopani przez jej dwie koleżanki.
- Najlepiej będzie jak zadzwonimy po policję - powiedział jeden z nich - Bo zaraz rozerwą na kawałki tego Balana.
- Niech pan nie dzwoni na policję, to tylko młode kobiety - powiedział Dan.
Zrobił sobie z nimi kilka zdjęć, dał autografy i odjechali na wywiad...
Jednak fanki nie chciały dać za wygraną i zostały pod hotelem. Po powrocie Dan, Arsi i Radu podeszli do nich, żeby z nimi porozmawiać... Niestety w tym momencie jakiś mężczyzna wybiegając popchnął Dana, a ten spadł ze schodów. Okazało się, że był to jakiś fotoreporter, który chciał zrobić zdjęcie Akcentom, którzy tego samego dnia grali koncert. Dagmara, która była tam obecna starała się przecisnąć przez tłum fanów O3 i Akcentów, którzy stale koczowali przy wejściu.
- To istne szaleństwo - powiedziała pani z recepcji, do jakiś innej pracownicy hotelu.
- Wiesiu, na szczęście długo już to nie potrwa... - odpowiedziała druga pani.
Wtedy pod hotel podjechała karetka na sygnale. Wszyscy chcieli dowiedzieć się co się stało.
- Chyba jakiś facet spadł ze schodów, podobno nie żyje - powiedziała jakaś dziewczyna z tłumu fanów. Gosia spostrzegła, że to nie kto inny, ale Dan za chwilę trafi na nosze. Był blady jak kartka papieru i chyba nieprzytomny. Ich menadżer (kuzyn Arseniego) załatwiał jakieś sprawy przez telefon i nie miał pojęcia co dzieje się kilka metrów od niego.
- Max, Dana karetka zabiera karetka... - powiedział Arsenie.
- Czekaj... chwila... co? Karetka, a niech zabiera... Cicho... Załatwiam wam rewelacyjną reklamę tanich linii lotniczych... A i powiedz im, żeby się pośpieszyli bo za 15 minut mam być na umówionym wywiadzie.
- Uhum...
- Czekaj, co ty mówiłeś? Jaka karetka? Co się mu stało? Żyje?! - zapytał i wrócił do rozmowy telefonicznej.
Tymczasem Dagmara jakoś przeszła przez tłum fanów z licznymi obrażeniami i stanęła tuż przed Mariusem i wtedy zobaczyła ten przerażający widok...


"I'm not a stranger  No I am yours
With crippled anger And tears that still drip sore
A fragile flame aged Is misery
And when our hearts meet I know you see"/ "Cut" Plumb

Offline

 

#3 2008-11-15 19:34:38

Spunky Girl

Dan Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 234

Re: K&K superstory

Marius był bez swojego charakterystycznego kolczyka ;/
-Coś ty ze sobą zrobił?!- Dagmara waliła prosto z mostu-gdzie ty masz...
-Postanowiłem trochę zmienić wizerunek - powiedział Marius w ogóle nie zdziwiony zachowaniem fanki.
Było totalne zamieszanie. Karolina i Karolin@Balan wykorzystały to chcąc się dowiedzieć jak czuje się Dan. Zauważyły Arseniego i jego kuzyna, który z kimś rozmawiał. Podbiegły tam.
-Arsenie i co z Danem? - spytały chorem
-No właśnie mój kuzyn rozmawia z lekarzem
…czyli wyjdzie z tego dosyć szybko tak? To dobrze...a już się baliśmy że to rzeczywiście coś
poważnego. Odwiedzimy, oczywiście. A numer szpitala? Tak. Ok. Dziękuje bardzo.
-I co? - teraz wszyscy wrzasnęli. 
-Dan ma złamany palec, po za tym stracił przytomność ale już ją odzyskał. Można go jeszcze dziś odwiedzić - spojrzał na Arseniego - musimy jeszcze powiedzieć to Radu. Idź go poszukaj.
-Nie ma mowy, ja też jadę odwiedzić Dana - wtrąciła Karolina
-Przecież my fani się martwimy - powiedziała Karolin@Balan
-Ale Dan musi odpocząć, szczególnie...
-Od kogo? Od fanów? Tak jakby przez ostatnie kilka lat oglądał nas codziennie
-Karolina - Karolin@ Balan próbowała uspokoić koleżankę.
-Ale w Bravo na pewno napiszą coś później – zauważył Max. 
-Bravem to ja se moge d*pe podetrzeć – Karolina wkurzyła się - same bzdety tam wypisują
-Nieprawda-odparł Ars
-Taa? To ciekawe, bo nie wiedziałam że będziesz nagrywać album z Britney...?
-CO? !- Arsa zatkało
-Wsiadajcie, jedziecie z nami - powiedział kuzyn Arsa
15 minut później Radu, Ars, ich menager i obydwie Karoliny dotarli do szpitala...

Offline

 

#4 2008-11-15 20:45:07

 Karolin@ Balan

Madness Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-19
Posty: 394
Wiek:: 20
Ulubiona piosenka Dana:: Justify sex :)

Re: K&K superstory

Ale niestety nie wpuścili ich do Dana, który bardzo mocno histeryzował...
- Daliśmy mu środki uspokajające - powiedział lekarz, a w tym momencie przybiegła pielęgniarka:
- Panie Doktorze, ten pacjent Balan - i tu spojrzała w kartę - mówi, że pewnie chcemy mu rękę amputować, wyzywał nas po angielsku, wyrywa się i chce uciekać...
- Czy on coś brał albo pił? - zapytał pośpiesznie doktor Arseniego, wodzącego wzrokiem za
przechodzącą dziewczyną.
- Pyta pan czy Dan jest narkomanem?! - zapytała Karolin@ Balan, była wściekła - Niech pan posłucha i to sobie zapamięta, jest pan... dupkiem, największym dupkiem jakiego w życiu
widziałam!
Wszyscy popatrzyli na Karolinę.
- I proszę nas tam wpuścić, konowały same... - dodała po chwili.
- Pani jest bezczelna, tym aktorom to się w głowie przewraca! - wykrzyknął lekarz... - Na boga mamy 2011 rok, a taka melineria! - Karolina była wściekła i Arsenie musiał odciągnąć ją na bok. W końcu doktor ustąpił i pojedynczo mogli wejść do sali...


"I'm not a stranger  No I am yours
With crippled anger And tears that still drip sore
A fragile flame aged Is misery
And when our hearts meet I know you see"/ "Cut" Plumb

Offline

 

#5 2008-11-15 21:09:48

Shadow Morowind

Moderator  http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_5.png

6042015
Skąd: Wroclaw
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 572

Re: K&K superstory

Dziewczyny nawet nie wiecie jak bardzo brakowalo mi tych opowiadań. Boże ja nawet nie pamietam, że zaczeliśmy wtedy na O-Zone druga turę! Super dawać więcej. Laski dla mnie 1 klasa kocham te dziki pomysly!


http://img95.imageshack.us/img95/425/mannequinrapepyramidheabb1.jpg
Wyrwij murom zęby krat, zerwij kajdany, połam bat a mury runą,
runą, runą i pogrzebią stary świat...

Offline

 

#6 2008-11-15 21:13:51

Spunky Girl

Dan Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 234

Re: K&K superstory

Pierwszy wszedł Arsi.
Dan leżał, widać wykończony, po tym "ataku" na lekarzy. Znów chciał się rzucać, ale widząc że to Ars odetchnął z ulgą i uśmiechnął się.
-Dobrze że to ty...kurde mam dość tych lekarzy! Coś pieprzą po polsku i ani się obejrzę, a będę bez ręki! Nie sądzisz, że będę musiał sobie zrobi operację plastyczną palca?
-Dan spokojnie. O wszystkim będziesz wiedzieć. Oni chcą ci teraz tylko dokładne badania zrobić, bo miałeś lekki uraz głowy i...
Dan spojrzał wnerwiony n Arsa.
-Czy mam widzieć w tym jakiś podtekst?!
-Jaki podtekst, Dan uspokój się! Chciałem Ci powiedzieć do tego masz złamany palec, ale masz wyjść jeszcze do końca tego tygodnia.
-To dobrze...Radu tez tu jest?
-Tak i Max. Niezłe tutaj mają pielęgniarki… Aha właśnie, do tego 2 twoje fanki, ale ostrzegam, nie wykłócaj się z nimi bo pożałujesz tego ;/ Mi juz się oberwało.
Po Arsenim wszedł Radu, a później Max.
-Kto teraz?
-To ja pójdę - powiedziała Karolin@ Balan
Weszła i zobaczyła Dana pierwszy raz w takim stanie. Był blady jak kreda a na jego twarzy
malowało się wyraźne zmęczenie.
-Jak się czujesz Dan? - spytała po ang
-Póki nie ma tych w białych fartuchach świetnie
Karolina uśmiechnęła się
-Wszyscy chcemy żebyś szybko z tego wyszedł...więc pamiętaj że zawsze możesz na nas liczyć. 
Dan juz prawie całkowicie się uspokoił. Jako ostatnia weszła Karolina.
-Oj biedaku na własnym koncercie spadłeś ze schodów i wylądowałeś tutaj...
-Moja wina że antyfani są nawet na naszych koncertach?! Jakiś zjeb popchnął mnie i zleciałem na łeb. Hmm... a Ciebie znam... tak z reklamy jakiegoś kosmetyku!
-Racja, ale mniejsza z tym - podeszła do niego i usiadła na łóżku - który palec złamałeś?
Dan spojrzał na swoje ręce po czym zrobił duże oczy, a Karolina parsknęła śmiechem
-To nie jest śmieszne!
-Widać za często pokazywałeś...ale nie martw się, sama kiedyś wywaliłam się na schodach i złamałam faka...no dobra ja juz lecę. Trzymaj się.
Tymczasem Arsenie długo dyskutował z drugą Karoliną. Na początku się kłócili, ale już za chwilę prowadzili miłą rozmowę. Arsenie zaproponował nawet że odwiezie Karolinę do domu...

Offline

 

#7 2008-11-16 09:35:48

 Karolin@ Balan

Madness Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-19
Posty: 394
Wiek:: 20
Ulubiona piosenka Dana:: Justify sex :)

Re: K&K superstory

- Obecnie mieszkam w Warszawie... ale za miesiąc wylatuję do USA... - powiedziała Karolin@ wsiadając z Arsem do taxówki.
***************************
Tymczasem Max załatwił Danowi wypis. Trudno było dogadać się z lekarzem, którego Karolina obraziła i czuł się urażony, w końcu przyjął szkocką od Maxa i podpisał papierek wypisu.
- Słuchajcie kręcą reklamówkę tanich linii lotniczych i chcą Was... Wiem, że to nie
najlepszy start, ale zawsze... Za pół godziny na lotnisku... Postaram się wam załatwić coś
lepszego, wasz powrót, nie będzie łatwy ale to przetrwamy...
- A potem jeszcze wywiad dla Bravo - oznajmił Radu.
- Tak… No cóż od czegoś musicie zacząć… gdzie jest Arsenie? - zapytał Max.
**************************
Arsenie właśnie przeglądał jej kolekcję płyt.
- Słuchasz Elvisa?
- Tak...
- Też go lubię - powiedział Arsi i włączył Love me tender....
Dan, Radu i Max wrócili do hotelu, a Karolina pojechała do mieszkania Karoliny Balan.
Reklama zapowiadała się dość imponująco, a do tego facet z polskiej wytwórni płytowej
zaproponował im współpracę na kilka singli. Max rozważał tę propozycję. Teraz kiedy znowu zaczynają pod szyldem O-Zone muszą mieć dobrą reklamę i silną pozycję na wielu rynkach muzycznych. Maxa z rozważań wyrwała komórka Radu.
- Słucham?
- Radu...
- Ana? Kochanie, co się stało? Coś z Anastasią?
- Radu, muszę powiedzieć to Tobie teraz... Ja... jestem w ciąży! - prawie krzyknęła przez
telefon. Radu doznał nagłego szoku.
- Hmm... Ale jak? - zapytał i jego telefon padł...
Dan popatrzył na kolegę, który zaniemówił.
- Ekhem! Właśnie dostałem wiadomość o tym, że... zostanę ojcem! - wydukał Radu.
W hotelu czekała na nich policja...
- Dzień dobry, panowie Dan Balan, Arsenie Toderas, Max Toderas i Radu Sarbu?
- Tak, ale co się stało? - zapytał Dan, po angielsku.
- Staszek, znajdź kogoś kto będzie tłumaczył… Tym to się już w głowach poprzewracało… Unii się im zachciało i teraz to nawet we własnym kraju się nie idzie dogadać… - powiedział policjant. W końcu
Recepcjonistka postanowiła im pomóc i wyjaśniła dlaczego policja się do nich przeczepiła:
- W Polsce narkotyki są nielegalne… a ktoś zgłosił na policję, że panowie są w ich posiadaniu... - powiedziała.
- CO? – zapytał wzburzony Max.
W końcu całe nieporozumienie się wyjaśniło, otóż Gosia po pijanemu (wybacz ) powiedziała doktorowi ze szpitala, że wciągała kokainę na imprezie promującej nową piosenkę  O-Zone...
W końcu Dan, Radu i Max pojechali na plan reklamówki, a Karolina dotarła w końcu na osiedle. Wyjęła klucze od mieszkania Kaoliny Balan ponieważ, pomieszkiwała z nią od pewnego czasu. Przekręciła klucz w zamku i...
Max z chłopakami dzwonili do Arsa na komórkę, ale nikt nie odpowiadał.
- A jak go policja zgarnęła i nie może się z nimi dogadać? - zapytał Radu.
- Nie... Przecież już wcześniej zniknął - powiedział Max.


"I'm not a stranger  No I am yours
With crippled anger And tears that still drip sore
A fragile flame aged Is misery
And when our hearts meet I know you see"/ "Cut" Plumb

Offline

 

#8 2008-11-16 12:30:24

Spunky Girl

Dan Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 234

Re: K&K superstory

Karolina była nieco zdziwiona zastając całujących się KB i Arsa, ale uśmiechnęła się i
powiedziała;
-Sorry że wam przeszkadzam, ale tylko wezmę swoje rzeczy i już mnie tu nie ma
-Karolina? Wróciłaś już? – zapytała zmieszana Karolin@ patrząc w innym kierunku.
-Tak, ale wychodzę… Jestem umówiona.
-A słuchaj Arsenie, czy oni Cię tak w ogóle nie szukają? nie mieliście czego załatwić ? -zapytała KB, po wyjściu Karoliny.
-Hmm...a tak jakaś reklama czy coś…
-No to na co ty jeszcze czekasz?!
-Aa tam. Pojedziemy jutro nic się nie stanie - stwierdził beztrosko Ars.
Po czym wrócili do poprzedniego zajęcia (...)
______________________
Karolina szła do wyznaczonego apartamentu w jednym z najlepszych hoteli w Wawie. "Jednak praca w reklamach się opłaca" - pomyślała otwierając pokój 309. Nagle usłyszała za sobą ostrą kłótnię;
-...i co zawsze będziemy go szukać a on sobie będzie chodził gdzie i kiedy chce?!
-Max przecież on już jest dorosły!
-Co z tego. Zachowuje się jak rozpuszczony bachor. Przez niego nici z waszej reklamy. W sumie podziękujecie mu za to osobiście, bo ja już mam dosyć!
-Pewnie dostaniemy jeszcze nie jedną propozycje - wtrącił Dan, który dotychczas był
cicho - 305,306...
-To mój - powiedział Radu
-Ja mam 307… Macie go przyprowadzić za 2 godziny!  - burknął menager
-Heh a ja na końcu...308 - Dan teraz podniósł głowę i zauważył stojącą przed drzwiami Karolinę. Od razu się rozpromienił i podszedł do niej;
-Często nocujesz w hotelach?
-To znaczy...- nie chcąc zdradzić Arsa powiedziała -  dzisiaj tak akurat jakoś wyszło, po za tym niestety należę do tych "wygodnych" osób.. jestem tutaj umówiona z moim menagerem - dodała ze słodkim uśmiechem
-Dan raz dwa i macie mi go znaleźć… Nie wiem jak ale macie to zrobić! - powiedział Max
Dan spojrzał wymownie w sufit. Karolina spytała;
-Dlaczego tak szybko wyszedłeś ze szpitala?
-Powinienem tam zostać dłużej, ale nasz menager...sama rozumiesz
-A no tak. Ale przecież menagerowie z reguły muszą dbać o wasze dobro, a to zdrowie jest
najważniejsze!
-No właśnie "z reguły". My należymy do "wyjątków".
Karolina wzruszyła ramionami.
-Zmieńcie menagera
-Arsenie chce żeby to był jego kuzyn, ktoś zaufany...a właśnie nie wiesz może gdzie jest
Arsenie?
-Arsenie? Nie mam pojęcia - skłamała - o zobacz jak późno, a jutro mam dosyć napięty harmonogram.
-My też. Wpierw musimy Arsa znaleźć.
-Mhm...no to do jutra zapewne
-Cześć-odparł wesoło Dan.

Ostatnio edytowany przez Spunky Girl (2008-11-24 22:44:25)

Offline

 

#9 2008-11-16 13:47:48

Shadow Morowind

Moderator  http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_5.png

6042015
Skąd: Wroclaw
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 572

Re: K&K superstory

Dobreee...Czekam na pelny rozwój wydarzeń. I kiedy ja do nich wróce haha


http://img95.imageshack.us/img95/425/mannequinrapepyramidheabb1.jpg
Wyrwij murom zęby krat, zerwij kajdany, połam bat a mury runą,
runą, runą i pogrzebią stary świat...

Offline

 

#10 2008-11-17 13:04:15

 Karolin@ Balan

Madness Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-09-19
Posty: 394
Wiek:: 20
Ulubiona piosenka Dana:: Justify sex :)

Re: K&K superstory

Arsenie wrócił do hotelu bardzo późno, ponieważ zgubił się jeżdżąc po Warszawie taksówką, a jej kierowca nie umiał się z nim dogadać.
- Dobry wieczór, miałem tutaj zarezerwowany pokój... - powiedział po angielsku Ars.
- Dobry wieczór, czy mogę pana prosić o podanie nazwiska?
- Arsenie Toderas...
- ... Niestety, ktoś odebrał pańskie klucze - powiedziała słodko blondyna z recepcji.
- Jak to? I pani tak po prostu je komuś dała?
Blondynka Agata rozłożyła tylko ręce w geście niewiedzy.
- Mogę skorzystać z telefonu? - pani z recepcji wybrała połączenie...
- Arsenie gdzie się włóczysz?! Jest 2 w nocy! Śpię i ani myślę złazić do recepcji! Gdzie byłeś?
- Nie ważne... Ale zejdź tu!
- …Za 5 minut…
Arsenie czekał na Maxa w recepcji. Okazało się, że to właśnie on zabrał jego klucze.
Tymczasem Dagmara czekała na odprawę samolotu lecącego do Buenos Aires gdzie obecnie mieszkała. Nagle ktoś szturchnął ją w ramię.
- Dagmara?
- Gośka?
Okazało się, że obie lecą do Buenos Aires... Nawet mają miejsca koło siebie w samolocie.
- Danulka podobno mieszka w Paryżu, Marta w Krakowie, Arsinka wyjechała gdzieś do Anglii... O reszcie niestety nic nie wiem - wyjaśniła Gośka.
Karolinę B. ze snu wyrwał jakiś krzyk. Słońce właśnie świeciło porannym brzaskiem zapowiadał się upalny dzień.
- Boże! Karolina! A jak jej się coś stało? - pomyślała.
Szybko sięgnęła po komórkę i zaczęła dzwonić do Karoliny... Usłyszała tylko: abonent czasowo niedostępny, prosimy spróbować później...
Ubrała się i wybrała numer Arseniego.
- Słucham? - odezwał się głos po drugiej stronie.
**********************
Dagmara po przesłuchaniu kilku piosenek ze swojego iPoda zasnęła, a Gośka zaczęła oglądać to co puścili w tv: Straszny film 8... Film zdecydowanie nie był w jej guście więc zaczęła czytać książkę. Po chwili samolot wpadł w turbulencje... Wszyscy pasażerowie zapięli pasy i czekali na najgorsze. Właśnie w tej chwili Dagmara, pierwszy raz od niepamiętnych czasów, zaczęła zmawiać Ojcze nasz Gośka łyknęła tabletkę nasenną i zamknęła oczy.
- Gośka!
- Dagmara, ja nie chce umierać - powiedziała dramatycznie.


"I'm not a stranger  No I am yours
With crippled anger And tears that still drip sore
A fragile flame aged Is misery
And when our hearts meet I know you see"/ "Cut" Plumb

Offline

 

#11 2008-11-17 20:32:03

Shadow Morowind

Moderator  http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_5.png

6042015
Skąd: Wroclaw
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 572

Re: K&K superstory

Loooo matko buenos Aires? Wiecie ze to po polsku znaczy świeze powietrze a tam gorzej jak w L.A. Trzeba mnie bylo wywalić do Nowego yorku albo na Alaskę. A pasowalaby mi raczej Turcja haha. OMG czmeu wy mie straszycie samolotem! Ja teraz lecialam do Rumunii samolotem tkaim klektem ze cale 45 minut bylam blada jaksciana. Oż wy!


http://img95.imageshack.us/img95/425/mannequinrapepyramidheabb1.jpg
Wyrwij murom zęby krat, zerwij kajdany, połam bat a mury runą,
runą, runą i pogrzebią stary świat...

Offline

 

#12 2008-11-18 16:13:18

Spunky Girl

Dan Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 234

Re: K&K superstory

;] a więc tu masz co się z Tobą dalej stanie ^^

Dagmara zaczęła potrząsać koleżanką która robiła się bezwładna aż w końcu zasnęła.
"Kurcze co to za tabletka? Od razu działa! Chyba też kiedyś skorzystam..."
Samolot leciał teraz normalnie. Ale za jakieś kilkanaście godzin znów pojawiło się
niebezpieczeństwo. Okazało się że na pokładzie samolotu są terroryści. Jeden wrzasnął;
-Jak ktoś wstanie to rozwalę mu łeb - w tym momencie strzelił do stojącej naprzeciw stwardessy, która momentalnie padła na ziemię...
Potem wziął Gośkę jako zakładniczkę, ale sprytna Dagmara skopała tym jełopom tyłki.
-Dzięki Dagmara...gdyby nie ty...
-e tam...to nic takiego (x])
________________
-Arsenie, nie wiesz może co z Karoliną? Ma wyłączoną komórkę a ja w ogóle nie mam pojęcia gdzie jest...
-Ale spokojnie! Przyjedź tu to pogadamy a później poszukamy jej.
-Ok. -odpowiedziała KB po czym wyszła i udała się w stronę hotelu, który wskazał jej Ars.
________________
-...nie znoszę sera
-Z szynką?
-Jeszcze gorzej
To Karolina marudziła przy śniadaniu z Danem.
-Dżem?
-Oo to może być
-No w końcu - powiedział
-Ale bez masła!
-Ok ok, bo przytyjesz 100 kg wtedy - Dan posmarował kromkę i jej podał.
Kiedy skończyli Karolina powiedziała;
-Ja już muszę jechać na plan reklamy
-A kiedy się znów spotkamy? - spytał szybko Dan
-A chcesz? To wiesz co wrócę tu wieczorem...aha i nie dzwoń bo mi się telefon rozładował i nie umiem ładowarki znaleźć...
Kilka minut po tym jak Karolina odjechała z hotelu, przyjechała tam KB, żeby spotkać się z
Arsem. Dan nie słyszał dyskusji więc nie wiedział że wszyscy szukają Karoliny która wypisała się na ten moment z hotelu i miała wyłączony telefon.

Offline

 

#13 2008-11-18 17:20:02

Shadow Morowind

Moderator  http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_5.png

6042015
Skąd: Wroclaw
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 572

Re: K&K superstory

Fajne fajne


http://img95.imageshack.us/img95/425/mannequinrapepyramidheabb1.jpg
Wyrwij murom zęby krat, zerwij kajdany, połam bat a mury runą,
runą, runą i pogrzebią stary świat...

Offline

 

#14 2008-11-18 20:43:03

 Azja

Administrator http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_5.png

status 11446011
11446011
Zarejestrowany: 2008-11-04
Posty: 4014
Wiek:: 15

Re: K&K superstory

supcioooooooooo


http://i38.tinypic.com/108dyl4.jpg
"Czy można podarować większy dar niż miłość? Bo przecież wszystko co dajesz wraca do ciebie podwójnie. Miłość też."

Offline

 

#15 2008-11-18 21:54:54

Spunky Girl

Dan Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 234

Re: K&K superstory

Teraz to praktycznie nic się nie dzieje. No ale za to potem jakie akcje będą xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora